O společnosti

Společnost CUTCO Steel s.r.o.  je součástí strojírenské skupiny AML Holding a.s.

Společnost CUTCO Steel s.r.o. je moderní dynamická společnost zabývající se dělením materiálu, tvářením, obráběním a povrchovou úpravou. Naším cílem je zastávat přední pozici na středoevropském trhu, prostřednictvím používání nejnovějších výrobních technologií a investicemi do IT.

Společnost CUTCO Steel s.r.o. je novým důležitým hráčem na trhu. Naším strategickým cílem je především budování dlouhodobých a vzájemně výhodných vztahů se zákazníky, kterým se vždy snažíme nabídnout optimální řešení jejich potřeb. Mateřská společnost AML Holding, a.s. je zárukou finanční stability. Poskytujeme produkty a služby světové úrovně, což nám umožňuje trvale zvyšovat hodnotu společnosti. Pro naši výrobu máme zajištěno komplexní materiálové zabezpečení od prověřených dodavatelů ocelových plechů. Samozřejmostí je pro nás využívání pouze plně atestovaného materiálu se všemi potřebnými (vyžadovanými) materiálovými zkouškami.

Jsme odpovědným zaměstnavatelem, který klade důraz na týmovou spolupráci a osobní rozvoj zaměstnanců.

Důležitou součástí naší práce je i vztah k životnímu prostředí. Jsme ekologicky odpovědní a trvale udržitelný rozvoj je pro nás důležitou součástí podnikání.

logo
  • získejte lepší cenu
  • užívejte si prvotřídní péči
  • neztrácejte čas administrativou
  • využijte nejnovější technologie
  • mějte včasné a bezchybné zakázky